su arama su bulma su arama yöntemleri su arama su bulma jeoloji mühendisi su arama yöntemleri jeofizik mühendisi su arama su bulma jeoloji mühendisi su arama yöntemleri jeofizik mühendisi
Web sitesi hızı

Sunucularımız ve Kodlarımız Çok Hızlı Pagespeed Değerlerimiz Çok Yüksek. Çünkü Hız Bizim İşimiz.

kolay kullanım

Web Sitesi Arayüz ve Admin Kontrol Panellerimiz Kişiye Uygun Geliştirildiği İçin Herşey Oldukça Anlaşılır ve Kolay.

yapay zeka desteği

2018 Yılından Bu Yana Yapay Zeka Alanında Çeşitli Çalışmalar Yapmaktayım. Sitelerimin de Kullanıyoruz.

Web Siteniz Olsun Hemde %100 SEO Uyumlu Olsun. Arama Motorları Sizi Fark Etsin. Tabi Müşterilerinizde.

Google’de İlk Sayfada Ol

Mobil web site

%100 Mobil ve AMP Uyumlu

Etrafına Dikkatlice Bak. Herkesin Elinde Bir Cep Telefonu ve Bu Cep Telefonları İle Arama Yaptıkları Milyarlarca Anahtar Kelime.
Peki Sence Aradıklarını Bulabiliyorlar mı? Bu Tartışılır Ama Bu İnsanlar Milyarlarca Liralık Ciro anlamına Gelir. Bu Büyük Bir Pasta Demektir. Peki Ya Bu Pastadan Pay Almak İstemez Misin?
Eğer İstiyorsan Web Sitenin %100 Seo Dostu ve Mobil Uyumlu Olması Gerekiyor. Çünkü Arama Motorlarının Tamamı Seo ve Mobil Uyuma Dikkat Eder ve Site Sıralamalarını Ona Göre Belirler.

Neden Mobil uyumlu?

Dünyada Arama Motorlarından Her Gün Milyarlarca Arama Yapılıyor ve Bunların %80’i Mobil Cihazlarla Yapılıyor. Arama Motorları İçin Bu %80’lik Kitle Yüksek Önem Taşır.

neden seo uyumlu?

Arama Motorları Doğru Web Siteyi Arar Çünkü Onlar İçin Bir Web Sitenin Kullanıcı Dostu Olması Şarttır. İşte SEO’da Arama Motorlarına Doğru Web Sizin Web Siteniz Olduğunu Açıklar.

neden hızlı?

Arama Motorları Son Kullanıcıyı Rahatsız Etmemesi Adına Kaliteli ve Hızlı Web Siteleri Ön Plana Taşır. Bunun İçin Web Site Sunucusu, Görselleri ve Kodları Yüksek Önem Taşır.

neden amp?

Türkçesi Hızlandırılmış Mobil Sayfalar Anlamına Gelir. Google Sizin İçin AMP Sitenize Girer ve Kendi Cache Sunucusuna Kopyalar. Böylece Arama Motorlarında Anlık Olarak Açılır.

iletişim

Kadir ÇİNİ

Tel & Whatsapp:
0 543 877 4600
Mail:
info@kadircini.com.tr

Dikkat: Sosyal Medya Hesaplarım Yoktur. Adımı Kullanıp Sosyal Medya Hesaplarından Sizlerle İletişim Kuranlara Lütfen İtibar Etmeyiniz.
Hakkımda: Merhabalar Ben 1987 Konya Doğumlu. İTÜ Mezunu ve Yaklaşık 18 Yıllık Yazılımcıyım. İlk Türk HACKER Grubundan ve Legal Hackerlerden Birisiyim Diyebilirim. Server Yönetimleri, Web Yazılımları Alanında Uzun Zamandır Çalışmaktayım. 70’e Yakın Web Yazılım Firması ve 30’a Yakın SEO Firmasının Çözüm Ortağıyım. Referanslarımı Web Sitemde Belirtmedim Referanslarımı Merak Ederseniz Bunu Benimle İletişime Geçerek Öğrenebilirsiniz. Sizlerle Çalışmaktan Mutluluk Duyarım…
WhatsApp Başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim